Львівська територіальна організація

Nigojan2-e1561368727253

“Стрімкий реванш проросійських сил відбувається не тільки у політиці, але й на вулиці. У Києві було сплюндровано та розбито меморіал першого героя Небесної Сотні і Революції Гідності Героя України Сергія Нігояна”, – заявила активістка партії “Європейська Солідарність”, 5-й номер виборчого списку партії Софія Федина.

“Вандалом виявився прихильник «руського міра», якого за гарячими слідами було затримано. Ця подія – не одиничний випадок реваншизму, маховик якого за нової влади, на жаль, почав потужно розкручуватися: у Харкові повернули ім’я українофоба Жукова проспекту Григоренка, в Одесі місцеві депутати вимагають скасувати закон про мову, у Києві – прибічники російської церкви виходять на акцію з портретом Сталіна, а вчора був розбитий пам’ятник Нігояну”, – наголошує С.Федина.

“Ми вчергове попереджаємо всіх прокремлівських політиків і їхніх посіпак: повернення до часів Януковича не буде! Навіть не сподівайтеся на повторення 2010-2013 років, коли влада була приватизована однією «Партією регіонів», яка намагалася загнати Україну у кремлівське стійло.
Сергій Нігоян був одним із героїв Революції Гідності, який пожертвував своїм життям заради європейського майбутнього України”, – зазначила активістка партії.

«Європейська Солідарність» власними силами та коштом відновлять меморіал Герою України.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

14.11.2019
Закон про ринок землі. Хто буде скуповувати українські землі?
Цього разу ми будемо обговорювати питання, що стосуються ринку землі в Україні, а саме: Яку формулу відкриття ринку землі підтримує…

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України